W naszej szkole myślimy pozytywnie!

Opublikowano: 2026-06-18 13:28, Numer artykułu: 115464 , Autor: A.Bulińska

Serdecznie dziękujemy Szkole Myślenia Pozytywnego za możliwość udziału w wyjątkowym i niezwykle inspirującym projekcie, który wzbogacił naszą społeczność szkolną o wiele cennych doświadczeń, nowych perspektyw i motywacji do dalszego rozwoju. Dzięki profesjonalnemu wsparciu, ogromnemu zaangażowaniu organizatorów oraz doskonale przygotowanym działaniom mogliśmy rozwijać kompetencje społeczne, budować jeszcze silniejsze relacje oparte na wzajemnym szacunku i życzliwości oraz skutecznie wzmacniać dobrostan uczniów i nauczycieli. Udział w projekcie był dla nas niezwykle wartościowym, inspirującym i pełnym pozytywnej energii doświadczeniem. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że mogliśmy być częścią tej wspaniałej inicjatywy, która pozostawiła trwały i bardzo pozytywny ślad w życiu naszej szkoły. Mamy ogromną nadzieję kontynuować projekt w przyszłym roku szkolnym.