Igrzyska na Kapuściskach

Opublikowano: 2026-06-17 21:44, Numer artykułu: 115467 , Autor: A.Bulińska
Po raz 18 uczniowie szkół osiedla Kapuściska spotkali się, aby – zgodnie z wieloletnią tradycją – rywalizować w duchu sportowej zabawy i fair play. W tegorocznych Igrzyskach, które odbyły się 17 czerwca, udział wzięli uczniowie klas 4–8 ze szkół: SP 26, SP 28, SP 57 oraz naszej szkoły jako gospodarza wydarzenia.
Zawodnicy rywalizowali w trzech dyscyplinach: piłce nożnej, siatkówce oraz „dwóch ogniach”. Sportowe zmagania przebiegały w atmosferze dobrej zabawy.
Zwycięzcą tegorocznych Igrzysk została Szkoła Podstawowa nr 57, 
II miejsce – SP 26 oraz SP 46, III miejsce – SP 28
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólnie spędzony czas pełen sportowych emocji!