Bezpiecznie na rowerze
Opublikowano: 2026-05-21 16:15, Numer artykułu: 114035 , Autor: A.Bulińska
Uczniowie Naszej szkoły zajęli IV miejsce w regionalnym konkursie komunikacyjnym "Rowerem bezpiecznie".
Uczestnicy zmagań musieli pokonać tor przeszkód na rowerze, naprawić jednoślad, jeździć na czas czy udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej. Finaliści Regionalnego Konkursu Komunikacyjnego rywalizowali z innymi uczniami w SP nr 28 w Bydgoszczy.