Z wizytą u wioślarzy
Klasy ósme odwiedziły Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Lotto-Bydgostia.
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w Naszej Szkole!
To nie żart! Nasza szkoła po raz kolejny otrzymała dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa!
Czytaj więcej!


